Update Notify (1.0.2) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Email notification
ml: ഇമെയിൽ അറിയിപ്പ്

en: Enable
ml: പ്രാപ്തമാക്കുക

en: unknown
ml: അജ്ഞാതം

en: Version
ml: പതിപ്പ്

en: Name
ml: പേര്

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: never
ml: ഒരിക്കലുമില്ല
