Update Notify (1.0.2) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Name
my: အမည်

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Current
my: လက်ရှိ

en: About
my: အကြောင်း
