Update Notify (1.0.2) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Email notification
pl: Powiadomienia e-mail

en: Enable
pl: Włącz

en: unknown
pl: nieznane

en: Version
pl: Wersja

en: Name
pl: Nazwa

en: Update
pl: Aktualizuj

en: never
pl: nigdy

en: Current
pl: Bieżący

en: Frequency
pl: Częstotliwość

en: Once a day
pl: Raz na dzień

en: About
pl: O stronie

en: Once a week
pl: Raz na tydzień

en: (Theme)
pl: (Skórka)
