Update Notify (1.0.2) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Email notification
uk: Електронне сповіщення

en: Enable
uk: Увімкнути

en: unknown
uk: невідомо

en: Version
uk: Версія

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Update
uk: Оновити

en: URL
uk: URL-адреса

en: never
uk: ніколи

en: Current
uk: Поточна

en: Frequency
uk: Частота

en: Once a day
uk: Раз на день

en: About
uk: Про модуль

en: Notify
uk: Повідомити

en: Key:
uk: Ключ:

en: Recommend
uk: Рекомендувати

en: Once a week
uk: Раз на тиждень

en: (Theme)
uk: (Тема)

en: Notification Settings
uk: Параметри сповіщення
