Update Notify (1.0.2) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Enable
ur: فعال

en: Version
ur: ورژن

en: Name
ur: نام

en: Update
ur: تجدید

en: URL
ur: یو آر ایل

en: never
ur: کبھی نہیں

en: (Theme)
ur: (تھیم)
