Update Notify (1.0.3) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Enable
bn: কার্যকর

en: Version
bn: সংস্করণ

en: Name
bn: নাম

en: Update
bn: আপডেট

en: URL
bn: ইউআরএল

en: never
bn: কখনোই নয়

en: About
bn: সম্পর্কে
