Update Notify (1.0.3) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Email notification
ca: Notificació per correu electrònic

en: Enable
ca: Habilita

en: unknown
ca: desconegut

en: Version
ca: Versió

en: Name
ca: Nom

en: Update
ca: Actualitza

en: never
ca: mai

en: Current
ca: Actual

en: Frequency
ca: Freqüència

en: Once a day
ca: Un cop al dia

en: About
ca: Detalls

en: Once a week
ca: Un cop a la setmana

en: (Theme)
ca: (Tema)
