Update Notify (1.0.3) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Email notification
cs: Připomenutí e-mailem

en: Enable
cs: Zapnout

en: Version
cs: Verze

en: Name
cs: Jméno

en: Update
cs: Aktualizovat

en: never
cs: nikdy

en: Current
cs: Aktuální

en: Frequency
cs: Frekvence

en: Once a day
cs: Jednou denně

en: About
cs: Popis

en: Notify
cs: Oznámení

en: Once a week
cs: Jednou týdně

en: (Theme)
cs: (Téma vzhledu)
