Update Notify (1.0.3) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Email notification
et: Teade meilile

en: Enable
et: Luba

en: unknown
et: tundmatu

en: Version
et: Versioon

en: Name
et: Nimi

en: Update
et: Uuenda

en: never
et: mitte kunagi

en: Current
et: Praegune

en: Frequency
et: Sagedus

en: Once a day
et: Kord päevas

en: About
et: Programmist

en: Once a week
et: Kord nädalas

en: (Theme)
et: (teema)
