Update Notify (1.0.3) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Email notification
eu: E-posta jakinarazpena

en: Enable
eu: Gaitu

en: Version
eu: Bertsioa

en: Name
eu: Izena

en: Update
eu: Eguneratu

en: never
eu: inoiz ez

en: Current
eu: Unekoa

en: Frequency
eu: Maiztasuna

en: Once a day
eu: Egunero

en: About
eu: (r)i buruz

en: Once a week
eu: Astean behin

en: (Theme)
eu: (Gaia)
