Update Notify (1.0.3) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Version
ka: ვერსია

en: Name
ka: სახელი

en: Update
ka: განახლება

en: never
ka: არასდროს

en: Current
ka: მიმდინარე
