Update Notify (1.0.3) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Version
ku: وەشان

en: Name
ku: ناو

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: never
ku: هیچ کات

en: About
ku: دەربارە

en: (Theme)
ku: (ڕووکار)
