Update Notify (1.0.3) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Email notification
lt: El. pašto įspėjimai

en: Enable
lt: Įjungti

en: Version
lt: Versija

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Update
lt: Atnaujinti

en: never
lt: niekada

en: Current
lt: Dabartinis

en: About
lt: Apie

en: Notify
lt: Įspėti

en: (Theme)
lt: (Tema)
