Update Notify (1.0.3) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Email notification
sv: E-postmeddelande

en: Enable
sv: Aktivera

en: unknown
sv: okänd

en: Name
sv: Namn

en: Update
sv: Uppdatera

en: never
sv: aldrig

en: Current
sv: Nuvarande

en: Frequency
sv: Frekvens

en: Once a day
sv: Varje dag

en: About
sv: Om

en: Notify
sv: Meddela

en: Recommend
sv: Rekommendera

en: Once a week
sv: En gång i veckan

en: (Theme)
sv: (Tema)
