Update Notify (1.0.3) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Update
ug: يڭىلاش

en: URL
ug: ئادرېس

en: never
ug: زىيارەت قىلمىغان

en: About
ug: ھەققىدە
