Update Notify (1.0.4) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Email notification
af: E-poskennisgewing

en: Enable
af: Aktiveer

en: unknown
af: onbekend

en: Version
af: Weergawe

en: Name
af: Naam

en: Update
af: Dateer op

en: never
af: nooit
