Update Notify (1.0.4) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Enable
az: Qoşulub

en: Version
az: Versiya

en: Name
az: Ad

en: Update
az: Yeniləmə

en: never
az: heç vaxt

en: Current
az: Hazırkı

en: About
az: Haqqında
