Update Notify (1.0.4) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Email notification
ja: E メール通知

en: Enable
ja: 有効

en: Version
ja: バージョン

en: Name
ja: 名前

en: Update
ja: 更新

en: never
ja: なし

en: Current
ja: 現在

en: Frequency
ja: 周期的

en: Once a day
ja: 1日に1回

en: About
ja: アバウト

en: Once a week
ja: 週に1回

en: (Theme)
ja: (テーマ)

en: Notification Settings
ja: 通知設定
