Update Notify (1.0.4) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Enable
te: చేతనించు

en: unknown
te: తెలియని

en: Version
te: సంచిక

en: Name
te: పేరు

en: Update
te: తాజాకరించు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: About
te: గురించి

en: (Theme)
te: (అలంకారం)
