Update Notify (1.0.4) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Enable
ar: تفعيل

en: unknown
ar: مجهول

en: Version
ar: النسخة

en: Name
ar: الاسم

en: Update
ar: تحديث

en: URL
ar: العنوان URL

en: never
ar: أبدا

en: Current
ar: الحالي

en: About
ar: حول

en: (Theme)
ar: (الحلة)
