Update Notify (1.0.4) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Version
bo: པར་གཞི

en: Name
bo: མིང

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: never
bo: ནམ་ཡང་མིན

en: Current
bo: མིག་སྔར

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: (Theme)
bo: ༼བརྗོད་གཞི༽
