Update Notify (1.0.4) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Email notification
da: E-mail-notifikation

en: Enable
da: Aktivér

en: unknown
da: ukendt

en: Name
da: Navn

en: Update
da: Opdatér

en: never
da: aldrig

en: Current
da: Aktuelle

en: Once a day
da: Én gang om dagen

en: About
da: Om

en: Notify
da: Informer

en: Once a week
da: Én gang om ugen

en: (Theme)
da: (Tema)
