Update Notify (1.0.1) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Email notification
de: E-Mail-Benachrichtigung

en: Enable
de: Aktivieren

en: unknown
de: unbekannt

en: Update
de: Aktualisieren

en: never
de: nie

en: Current
de: Aktuell

en: Frequency
de: Häufigkeit

en: About
de: Über

en: Notify
de: Benachrichtigungen

en: Key:
de: Schlüssel:

en: Recommend
de: Empfehlen

en: Notification Settings
de: Benachrichtigungseinstellungen

en: PHP Version
de: PHP-Version
