Update Notify (1.0.4) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Version
dz: ཐོན་རིམ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: never
dz: ནམ་ཡང་།
