Update Notify (1.0.4) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Email notification
id: Email pemberitahuan

en: Enable
id: Aktifkan

en: Version
id: Versi

en: Name
id: Nama

en: Update
id: Perbarui

en: never
id: tidak pernah

en: Current
id: Saat ini

en: About
id: Tentang

en: (Theme)
id: (Tema)
