Update Notify (1.0.4) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Email notification
it: Email di notifica

en: Enable
it: Abilita

en: unknown
it: sconosciuto

en: Version
it: Versione

en: Name
it: Nome

en: Update
it: Aggiorna

en: never
it: mai

en: Current
it: Corrente

en: About
it: Informazioni

en: (Theme)
it: (Tema)
