Update Notify (1.0.4) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Enable
kn: ಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: unknown
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ

en: Version
kn: ಆವೃತ್ತಿ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: never
kn: ಎಂದೂ ಇಲ್ಲ

en: Current
kn: ಪ್ರಸಕ್ತ ಖಂಡ

en: Frequency
kn: ಆವರ್ತಸಂಖ್ಯೆ(ಪ್ರೀಕ್ವೆನ್ಸಿ)

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Key:
kn: ಕೀಲಿ:
