Update Notify (1.0.4) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Enable
ps: سالول

en: Name
ps: نوم

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: URL
ps: پته (URL)

en: never
ps: هيڅکله

en: About
ps: په اړه
