Update Notify (1.0.4) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Version
sq: Versioni

en: Name
sq: Emri

en: Update
sq: Rifresko

en: URL
sq: Adresa URL

en: never
sq: asnjëherë

en: About
sq: Informacione

en: (Theme)
sq: (Temë)
