Premium Updates (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Download
eu: Deskargatu

en: Release notes
eu: Bertsioaren oharrak

en: Manual update check
eu: Eskuzko eguneraketa egiaztapena

en: Check manually
eu: Egiaztatu manualki

en: Up to date
eu: Eguneratua dago.

en: Update available
eu: Eguneraketa eskuragarri

en: by
eu: nork egina:

en: Last checked: @time ago
eu: Azken egiaztapena: duela @time

en: Last checked: never
eu: Azken egiaztapena: inoiz
