Premium Updates (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Download
fr: Téléchargement

en: Release notes
fr: Notes de version

en: Manual update check
fr: Vérification manuelle des mises à jour

en: Check manually
fr: Vérifier manuellement

en: Up to date
fr: À jour

en: Update available
fr: Mise à jour disponible

en: by
fr: par

en: Last checked: @time ago
fr: Dernière vérification : il y a @time

en: Last checked: never
fr: Dernière vérification : jamais

en: Checked available update data for one project. | Checked available update data for @count projects.
fr[0]: Données de mises à jour disponibles vérifiées pour @count projet.
fr[1]: Données de mises à jour disponibles vérifiées pour @count projets.
