Premium Updates (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Download
hy: Բեռնել

en: Release notes
hy: թողարկման նշումներ

en: Check manually
hy: Ստուգել ձեռքով

en: Up to date
hy: Արդիական

en: Update available
hy: Թարմացումը հասանելի է

en: Last checked: @time ago
hy: Ստուգվել է @time առաջ

en: Last checked: never
hy: Վերջին անգամ ստուգվել է:  երբեք
