Premium Updates (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Release notes
lt: Laidos naujienos

en: Manual update check
lt: Rankinis atnaujinimų tikrinimas

en: Check manually
lt: Tikrinti rankiniu būdu

en: Up to date
lt: Galioja

en: Update available
lt: Atnaujinimas prieinamas

en: by
lt: pagal

en: Last checked: @time ago
lt: Paskutinį kartą tikrinta: prieš @time

en: Last checked: never
lt: Paskutinį kartą tikrinta: niekada

en: Checked available update data for one project. | Checked available update data for @count projects.
lt[0]: Patikrinta galimų atnaujinimų duomenys @count projektui.
lt[1]: Patikrinta galimų atnaujinimų duomenys @count projektams.
lt[2]: Patikrinta galimų atnaujinimų duomenys @count projektų.
