Premium Updates (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Download
uk: Завантаження

en: Release notes
uk: Примітки до випуску

en: Manual update check
uk: Перевірка оновлення вручну

en: Check manually
uk: Перевірити вручну

en: Up to date
uk: В актуальному стані

en: Update available
uk: З'явилося оновлення

en: by
uk: за авторством

en: Last checked: @time ago
uk: Остання перевірка: @time тому

en: Last checked: never
uk: Остання перевірка: ніколи

en: Checked available update data for one project. | Checked available update data for @count projects.
uk[0]: Перевірено дані про доступні оновлення для одного проєкту.
uk[1]: Перевірено дані про доступні оновлення для @count проєктів.
uk[2]: Перевірено дані про доступні оновлення для @count проєктів.
