Premium Updates (8.x-1.2) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Download
ca: Baixa

en: Release notes
ca: Notes de versió

en: Manual update check
ca: Comprova les actualitzacions manualment

en: Check manually
ca: Comprova manualment

en: Up to date
ca: Actualitzat

en: Update available
ca: Actualització disponible

en: by
ca: per

en: Last checked: @time ago
ca: Última comprovació: fa @time

en: Last checked: never
ca: Última comprovació: mai

en: Checked available update data for one project. | Checked available update data for @count projects.
ca[0]: Comprovades les dades d'actualització disponibles per un projecte.
ca[1]: Comprovades les dades d'actualització disponibles per @count projectes.
