Premium Updates (8.x-1.2) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Download
nl: Downloaden

en: Release notes
nl: Opmerkingen bij uitgifte

en: Manual update check
nl: Handmatige controle op updates

en: Check manually
nl: Handmatig controleren

en: Up to date
nl: Actueel

en: Update available
nl: Nieuwe versie beschikbaar

en: by
nl: door

en: Last checked: @time ago
nl: Laatste controle: @time geleden

en: Last checked: never
nl: Laatste controle: nog nooit

en: Checked available update data for one project. | Checked available update data for @count projects.
nl[0]: Eén project gecontroleerd op beschikbare updates.
nl[1]: @count projecten gecontroleerd op beschikbare updates.
