Premium Updates (8.x-1.3) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Download
af: Laai af

en: Manual update check
af: Kontroleer status handmatig

en: Check manually
af: Kontroleer handmatig

en: Up to date
af: Op datum

en: by
af: deur

en: Last checked: @time ago
af: Laas gekontroleer: @time gelede

en: Last checked: never
af: Laas gekontroleer: nog nooit nie
