Premium Updates (8.x-1.3) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Download
gl: Descargar

en: Release notes
gl: Notas da versión

en: Manual update check
gl: Comprobación manual das actualizacións

en: Check manually
gl: Comprobar manualmente

en: Up to date
gl: Actualizado

en: Update available
gl: Actualización dispoñible

en: by
gl: por

en: Last checked: @time ago
gl: Última comprobación: fai @time

en: Last checked: never
gl: Última comprobación: nunca

en: Checked available update data for one project. | Checked available update data for @count projects.
gl[0]: Comprobados os datos de actualización dispoñibles para un proxecto.
gl[1]: Comprobados os datos de actualización dispoñibles para @count proxectos.
