Premium Updates (8.x-1.3) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Download
jv: Undhuh

en: Release notes
jv: Cathetan rilis

en: Manual update check
jv: Ngecèk update manual

en: Check manually
jv: Ngecèk kanthi manual

en: Up to date
jv: Paling anyar

en: Update available
jv: Update cumawis

en: Last checked: @time ago
jv: Terakhir dipriksā: @time kepungkur

en: Last checked: never
jv: Terakhir dipriksā: ora tau

en: Checked available update data for one project. | Checked available update data for @count projects.
jv[0]: Mriksā update-tan data sing cumawis kanggo saproyek.
jv[1]: Mriksa update-tan data sing cumawis kanggo @count proyek.
