Premium Updates (8.x-1.3) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Download
oc: Telecargament

en: Release notes
oc: Nòtas de version

en: Manual update check
oc: Verificacion manuala de las mesas a jorn

en: Check manually
oc: Verificar manualament

en: Up to date
oc: A jorn

en: Update available
oc: Mesa a jorn disponibla

en: by
oc: per

en: Last checked: @time ago
oc: Darrièra verificacion : i a @time

en: Last checked: never
oc: Darrièra verificacion : pas jamai
