Premium Updates (8.x-1.3) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: Release notes
sq: Shënimet e lëshimit

en: Check manually
sq: Kontrollo vetë tani

en: Up to date
sq: Përditësuar

en: Update available
sq: Rifresko alias

en: by
sq: nga

en: Last checked: @time ago
sq: Kontrolli i fundit: @time më parë
