Premium Updates (8.x-1.4) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: List
el: Λίστα

en: Download
el: Λήψη

en: Release notes
el: Σημειώσεις έκδοσης

en: Manual update check
el: Χειροκίνητος έλεγχος για ενημερώσεις

en: Check manually
el: Χειροκίνητος έλεγχος

en: Up to date
el: Ενημερωμένο

en: Update available
el: Διαθέσιμη ενημέρωση

en: by
el: από

en: Last checked: @time ago
el: Τελευταίος έλεγχος: πριν @time

en: Last checked: never
el: Τελευταίος έλεγχος: ποτέ

en: Checked available update data for one project. | Checked available update data for @count projects.
el[0]: Έγινε έλεγχος διαθέσιμων στοιχείων ενημέρωσης για ένα έργο.
el[1]: Έγινε έλεγχος διαθέσιμων στοιχείων ενημέρωσης για @count έργα.
