Premium Updates (8.x-1.4) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: List
fa: فهرست

en: Download
fa: دانلود

en: Release notes
fa: یادداشت‌های انتشار

en: Manual update check
fa: بررسی دستی به‌روزرسانی

en: Check manually
fa: بررسی دستی

en: Up to date
fa: به‌روز

en: Update available
fa: به‌روزرسانی در دسترس است

en: by
fa: توسط

en: Last checked: @time ago
fa: آخرین بررسی: @time قبل

en: Last checked: never
fa: آخرین بررسی: هرگز

en: Checked available update data for one project. | Checked available update data for @count projects.
fa[0]: اطلاعات به‌روز‌رسانی در دسترس برای یک پروژه بررسی شد.
fa[1]: اطلاعات به‌روز‌رسانی در دسترس برای @count پروژه بررسی شد.
