Premium Updates (8.x-1.4) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: List
ku: لیستە

en: Download
ku: داگرتن

en: Release notes
ku: زانیاری دەربارەی وەشان

en: Manual update check
ku: چێککردنی نوێکردنەوەی دەستی.

en: Check manually
ku: خۆت بیپشکنە

en: Up to date
ku: نوێترینە

en: Update available
ku: نوێکردنەوە هەیە

en: by
ku: له‌لایه‌ن

en: Last checked: @time ago
ku: دوا پشکنین: @time لەمەوبەر

en: Last checked: never
ku: دوا پشکنین: هیچ کاتێک
