Premium Updates (8.x-1.4) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: List
sl: Seznam

en: Download
sl: Prenesi

en: Manual update check
sl: Ročno preverjanje posodobitev

en: Check manually
sl: Ročno preveri

en: Up to date
sl: Posodobljeno

en: Update available
sl: Razpoložljiva posodobitev

en: by
sl: spisal %s

en: Last checked: never
sl: Zadnjič preverjeno: nikoli
