Premium Updates (8.x-1.4) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Download
da: Hent

en: Release notes
da: Udgivelsesnoter

en: Manual update check
da: Søg manuelt efter opdateringer

en: Check manually
da: Manuelt tjek

en: Update available
da: Opdatering tilgængelig

en: by
da: af

en: Last checked: @time ago
da: Sidst kontrolleret: @time siden

en: Last checked: never
da: Sidst kontrolleret: aldrig
