Premium Updates (8.x-1.4) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: List
th: ดูลิสต์

en: Download
th: ดาวน์โหลด

en: Release notes
th: เอกสารกำกับรุ่น

en: Check manually
th: ตรวจสอบอีกครั้ง

en: Up to date
th: รุ่นล่าสุด

en: Update available
th: มีการอัพเดต

en: by
th: โดย
