Premium Updates (8.x-1.4) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: List
tr: Liste

en: Download
tr: İndir

en: Release notes
tr: Sürüm notları

en: Manual update check
tr: Elle güncelleme kontrolü

en: Check manually
tr: Elle kontrol edin

en: Up to date
tr: Güncel

en: Update available
tr: Güncelleme mevcut

en: by
tr: yazan

en: Last checked: @time ago
tr: Son kontrol: @time önce

en: Last checked: never
tr: Son kontrol: hiçbir zaman

en: Checked available update data for one project. | Checked available update data for @count projects.
tr[0]: Bir proje için mevcut güncelleme verisi kontrol edildi.
tr[1]: @count proje için mevcut güncelleme verisi kontrol edildi.
