Premium Updates (8.x-1.5) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: List
be: Спіс

en: Download
be: Сцягнуць

en: Release notes
be: Інфармацыя пра выданне

en: Manual update check
be: Праверыць абнаўленне ўручную

en: Check manually
be: Праверыць уручную

en: Up to date
be: Актуальны

en: Update available
be: Абнаўленне даступна

en: by
be: аўтар

en: Last checked: @time ago
be: Апошняя праверка: @time таму

en: Last checked: never
be: Апошняя праверка: ніколі

en: Checked available update data for one project. | Checked available update data for @count projects.
be[0]: Правераныя наяўныя абнаўленні для аднаго праекта.
be[2]: Правераныя наяўныя абнаўленні для @count праектаў.
