Premium Updates (8.x-1.5) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: List
bg: Списък

en: Download
bg: Свали

en: Release notes
bg: Бележки за версията

en: Manual update check
bg: Ръчна проверка за обновления

en: Check manually
bg: Провери ръчно

en: Up to date
bg: Обновено

en: Update available
bg: Налични обновления

en: by
bg: от

en: Last checked: @time ago
bg: Последно проверен: преди @time

en: Last checked: never
bg: Последно проверен: никога
